База відпочинку «Чайка»  розташована  на  березі  затоки  Кременчуцького водосховища, яке було створене  в  1957-59 роках. Це  найбільше водосховище на Україні з площею водяного дзеркала  2252  кв. км,  середньою  глибиною 5-6м  і максимальною глибиною  28м  (є де розгулятися).

На  Базі  відпочинку «Чайка» є  водний велосипед  і човни на веслах. Є можливість організувати прогулянку на парусній яхті по акваторії  Кременчуцького водосховища від причалу Бази відпочинку «Чайка» . Відстань по  воді  до  Світловодського  яхтклубу  «Кристал» –  3,5км,  до Кременчуцької  ГЭС  –  10км,  до найближчого острова  – 15км. Можна приїхати зі своєю водною технікою (або на ній).

На  березі Бази  відпочинку «Чайка»   обладнаний  тельфер вантажопідйомністю 2т та пандус для спуска на воду катерів та гідроциклів. Для  спортивних  молодих  людей вагою до 100кг  зроблена «тарзанка».

Вартість послуг Ви можете дізнатися за посиланням  ВАРТІСТЬ або зателефонувавши до Адміністрації +380 67 532 90 69 Ціни можуть змінюватися в залежності від вартості пального.

Прогулянка на Катері по мальовничому водосховищу на річці Дніпро